Sağlık
21 Kasım 2018 ( 1750 izlenme )
Reklamlar

Yüzdeki Tüylerden Sonzuza Dek Kurtulmanın Mucizevi Doğal Yöntemi

Yüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları nelerdir gibi sorular özellikle kadınlar tarafından en çok merak edilen sorulardan bir tanesidir. Yüzdeki tüylenmeler birçok sebepten meydana gelebilir ancak yapılan araştırmalar yüzdeki tüylenmelerin en önemli nedeninin hormon değişikliği olduğunu ortaya çıkarmıştır. 

Bu yazımızda önemli olaylardan biride bu malzemelerin tamamını evde ve kolayca temin edebileceğiniz olması.Şeker, su ve limon suyu ile karıştırılarak yüzünüzün pul pul dökülmesine ve doğal olarak beyazlaşmasına yardımcı olur. Bu 3 bileşen, vücudun diğer yerlerinde olduğu gibi yüzünüzdeki saçları etkin bir şekilde uzaklaştırmaya yardımcı olmak için bir araya getirilmiştir. Hassas bölgelerde çok dikkatli olmalısınız.
Malzemeler: 2 çorba kaşığı şeker 10 çorba kaşığı su 2 çay kaşığı limon suyu Bir karıştırma kabıHazırlama ve uygulama: Şekeri ve suyu çanakta karıştırın. Şeker çözeltisi hazır olduğunda limon suyu ilave edin ve iyice karıştırın.Bu karışımı yüzdeki saç gelişimi yönünde uygulayın.Bu karışımı on beş ila yirmi dakika boyunca yüzünüzde devam ettirelim.20 dakika sonra suyla yıkayın, karışımı ellerinizle hafifçe ovun.Yüz tüyünü bastırmak için bu işlemi haftada 2 ila 3 kez tekrarlayın.Yazımızı Paylaşmanızı Rica Ediyoruz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Herkes onlardan gelecek sesi bekliyor... Türkiye'nin corona virüs mücadelesinde yeni dönem pazartesi günü başlıyor! Sivrisineklerden corona bulaşıyor mu? Bilim Kurulu Üyesi Ateş Kara açıkladı Son dakika... Okullar için karar alındı! Bakan Selçuk resmen duyurdu