Sağlık
06 Nisan 2020 ( 461 izlenme )
Reklamlar

Sırt ağrısı şikayetiyle gitti, corona virüsü tespit edildi

İzmit'te, sırt ağrısı şikayetiyle hastaneye giden Binnur Çetinkaya'ya corona virüsü şüphesiyle yapılan 'Covid-19' testi pozitif çıktı.

İzmit’te yaşayan Tevfik Çetinkaya, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla eşi Binnur Çetinkaya’nın corona virüsü nedeniyle hastanede tedaviye alındığını duyurdu.

Çocukları ve kendisinin evde karantinada olduğunu belirten Çetinkaya, herkesin dikkatli olması gerektiğini vurguladı.

ÖKSÜRÜK VE ATEŞ BELİRTİLERİ YOKTU

Eşinde öksürük veya ateş gibi belirtiler olmadığını belirten Çetinkaya, yapılan ‘Covid-19’ testinin pozitif çıktığını kaydetti. Eşinin hastaneye sırt ağrısı nedeniyle gittiğini aktaran Tevfik Çetinkaya, kendi test sonucunu beklediğini belirtti.

“SIRT AĞRISI İÇİN GİTTİ”

Çetinkaya, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Bu hastalıkla ilgili bir tecrübemizi aktaracağız. Başımıza geldi. Eşim bu virüsü kaptı. Hastanede kendisi. Bu hastalığın sadece ateş ve öksürük belirtileri yok. Eşim sırt ağrısı için gitti. Tahliller yapıldı. Sonuç corona virüsü pozitif çıktı. Arkadaşlar evinizde kalın” dedi. DHA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

"En kritik döneme girdik' dedi ve corona virüs için tarih verdi SALGIN SONRASI YENİ BİR DÜNYA KURULACAK Korkulan oldu: Corona virüs Wuhan'a geri döndü! Son Dakika: İstanbul Adalet Sarayı'nda bir hakimin eşinin koronavirüs testi pozitif çıktı