Haberler
09 Mayıs 2019 ( 207 izlenme )
Reklamlar

seferberlik başladı %90'ı İptal

İstanbul Belediye Başkanlığı için seçimin 23 Haziran’da yenilenmesine karar verilirken; AKP ve CHP adayları arasında önceki seçimde yüzde 0.1 civarında gerçekleşen oy farkı, bıçak sırtında geçecek seçime yönelik seçmen hassasiyetini zirveye taşıdı.

Söz konusu dönemde tatil ya da seyahat planı olan yüzbinlerce Türk’ün, seyahat acentaları, otel ve havayollarına rezervasyonlarının iptali için başvurduğu belirtilirken; CHP’li sahil belediyeleri de sosyal medya hesaplarından seçmenlere 23 Haziran’da tatile gelmeyip oy kullanamaları çağrısı yapmaya başladı.

Seferberlik başladı: '%90 İPTAL'
REZERVASYONLARIN %90’I İPTAL

Turizm sektörü temsilcileri, seçim kararı öncesi 23 Haziran döneminde okulların kapanmasının da etkisiyle İstanbul dışında olacağı tahmin edilen kişi sayısının 500,000 civarında olduğunu, seçimin tekrarlanması kararının ardından seyahatini erteleyen ya da iptal edenlerin oranının ise yüzde 90’ın üzerinde olduğunu belirtiyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sırtınız ve Beliniz Ağrıyor Ve Siz Bunu Fıtık Sanıyorsunuz Ama Yanılıyorsunuz ! Bir Kaç haftada Eklemlerinizi Yeni Doğmuş Gibi Yapın Kamil Koç'u satın alan Almanlar, ikramları ücretli yapacak!.. WhatsApp'tan can sıkıcı güncelleme! Reklam gösterecek