Anasayfa
05 Ekim 2020 ( 930 izlenme )
Reklamlar

Seda Sayan'dan estetik operasyonu sonrası ilk paylaşım geldi!

Estetik günümüzde artık sıradanlaştığından kimin estetikli kimin doğal

güzel olduğunu anlamak güçleşti. Ünlü isimlerin birçoğu da güzelleşmek

için neler yapıyor neler. 

Geçtiğimiz günlerde 'Fransız Askısı' adı verilen yöntemle yüzünü gerdiren Seda Sayan, operasyon sonrası sosyal medya hesabından ilk paylaşımını yaptı.


Estetik yaptırdım sevgili takipçilerim

'Estetik yaptırdım sevgili takipçilerim' 

Seda Sayan yüzünü gerdirdiği anları dakika dakika takipçileriyle paylaştı. 'Fransız Askısı' adı verilen yöntemle 10 yaş birden gençleşen Sayan'nın sosyal medya paylaşımı ilgi odağı oldu.57 yaşındaki Seda Sayan sosyal medyada gündem oldu. Ünlü şarkıcı, yaşlanmayı önlemek için yüzüne bir estetik daha yaptırdı. Daha önce de 'Fransız askısı' adlı yönteme başvuran Sayan bir kez daha yüzünü gerdirdi.Operasyon sonrası kendini videoya çeken Sayan, yüzüne yaptırdığı estetiği gösterdi. Yaşlanmamak için elinden geleni yapan Sayan'ın yüzüne uyguladığı işlem ise 'Fransız askısı' olarak biliniyor.


Seda Sayan, ‘Fransız askısı’ adlı yöntemle bir kez daha yüzünü gerdirdi.

FRANSIZ ASKISI NEDİR?
Ameliyatsız bir yüz germe – yüz askılama işlemi olan Fransız askılama yöntemi Fransa'da geliştirilen, içi polyester dışı silikon malzemeden yapılmış esnek iplerle cildin gerdirilmesi işlemidir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Koronavirüse inanmayan fenomen, Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti Farklı yüz yapısıyla doğan kuzu 2 gün yaşayabildi İşte dünyanın en stressiz meslekleri Güney Kore'de büyük şok! Grip aşısı yapılan 13 kişi hayatını kaybetti.