Ana Sayfa
14 Ağustos 2021 ( 321 izlenme )
Reklamlar

Öğrenci ve veliler dikkat. 81 ile yazı gitti. Okullar açılıyor !

MEB, 81 ile yüz yüze eğitim talimatı gönderdi
81 il Milli Eğitim Müdürlüğü’ne hazırlık yazısı gönderildi. MEB, okulların hazır hale getirilmesini istedi.

20212022 Eğitim Öğretime Hazırlık Çalışmaları konulu resmi yazıda, okulların eğitim ve öğretime hazır hale getirilmesi istendi.

81 ile gönderilen yazıda, okul ve kurum binalarının girişlerinde öğrencilerin, öğretmenlerin ve tüm çalışanların maske ihtiyaçlarını gidermek için dizayn edilmiş, içinde günlük maskelerin bulundurulması, her öğrencinin ve okul

çalışanlarının ihtiyaç halinde maskesini alıp değiştirebileceği, kirli ve temiz maskenin ayrı ayrı konulacağı kumbara, bölme veya kutuların hazırlanarak hizmete sunulması istendi.

6 EYLÜL’DE AÇILMASI BEKLENİYOR Milli Eğitim Bakanlığı görevine geldiği gün yüz yüze eğitim mesajı veren Bakan Mahmut Özer, “Önceliğim okulları yüz yüze eğitime hazır hale getirmektir. 6 Eylül’de okulların açılması için elimden geleni yapacağım” demişti.

Bilim Kurulu toplantısı sonrası Sağlık Bakanı Koca da, “Tüm okullarımız zamanında açılacak. Yüz yüze eğitimden vazgeçmemiz mümkün değil” demişti. KABİNE TOPLANTISINDA BELLİ OLACAK Pazartesi toplanacak Kabine’de yüz yüze eğitimle ilgili kararlar alınması bekleniyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu numarayı sakın açmayın – açtığınızda 2 Bin TL’lik fatura çıkıyor Corona virüs nedeniyle rapor alan çalışanın ücretini devlet ödeyecek Çinli viroloğun koronavirüs açıklaması kan dondurdu: "Dünyaya bunu anlatabilmek için ülkemden kaçtım" dedi ve ekledi VICKS KREMİNİN FAYDALI ŞAŞIRTICI KULLANILDIĞI ALANLAR