Haberler
05 Haziran 2020 ( 115 izlenme )
Reklamlar

Malatya'da korkutan deprem!

Malatya'da 21:06'da 5 büyüklüğünde deprem meydana geldiği bildirildi. Deprem çevre illerden de hissedildi. Öte yandan Kandilli Rasathanesi depremin büyüklüğünü 5.3 olarak duyurdu. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan son dakika bilgisine göre, saat 21.06'da Pütürge ilçesinde 5 büyüklüğünde yer sarsıntısı kaydedildi. Depremin 7 kilometre derinlikte olduğu belirlendi. Sarsıntı, civar illerden de hissedildi.
Son dakika haberi... AFAD verilerine göre Malatya'nın Pütürge ilçesinde saat 21:06'da 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem, Malatya dışında çevre illerde de hissedildi. Öte yandan Kandilli Rasathanesi depremin büyüklüğünü 5.3 olarak duyurdu.

MALATYA VALİ VE BELEDiYE BAŞKANI'NDAN İLK AÇIKLAMA

Malatya Valisi Aydın Baruş, Pütürge ilçesindeki depreme ilişkin şu ana kadar herhangi bir olumsuzluk haberi almadıklarını, araştırmaların sürdüğünü bildirdi. Malatya Belediye Başkanı ise yaptığı açıklamada, "Herhangi bir olumsuzluk yok" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yeni Yasaklar Geldi 15 ilde uygulanan seyahat yasağı kalkıyor! Tarih belli oldu 37 Yaşındaki Ünlü İsim Korona'dan Hayatını Kaybetti Ehliyetlere Yaş Sınırı Geliyor