Sağlık
08 Nisan 2020 ( 64 izlenme )
Reklamlar

Köyde kavga eden 6 kişiye sosyal mesafeye uymamaktan 18 bin 900 lira ceza kesildi

Ağrı'nın Patnos ilçesine bağlı bir köyde çıkan kavgaya karışan 6 kişiye sosyal mesafeye uymamaktan 18 bin 900 lira idari para cezası kesildi.

İlçenin Gökoğlu köyünde iki grup arasında arazi anlaşmazlığı sebebiyle çıkan kavgada, K.D. (46), akrabaları olan H.D. (60), İ.D. (41), P.D. (32), R.D. (20) ve S.D. (18) tarafından darbedildi.


İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince müdahale edilip yatıştırılan kavga sonrası K.D. ile bu kişiyi dövdükleri iddia edilen 5 zanlı yakalandı.


Bu 6 kişiye, yeni tip koronavirüs tedbirleri dikkate alınarak 1593 sayılı "Umumi Hıfzıssıhha Kanunu'na muhalefet etme" ve "sosyal mesafeye uyma emrine muhalefet ettikleri" gerekçesiyle ayrı ayrı 3 bin 150'şer lira olmak üzere toplam 18 bin 900 lira idari para cezası kesildi.


Zanlılar hakkında ayrıca kavga ettikleri için de yasal işlem başlatıldı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 numaradaki gibi vücudunuzun üst kısmından kilo alıyorsanız sebebi buymuş Klima ve vantilatörlerle ilgili çok önemli koronavirüs uyarısı! Sırtınız ve Beliniz Ağrıyor Ve Siz Bunu Fıtık Sanıyorsunuz Ama Yanılıyorsunuz ! Aytaç Yalman’ın coronadan ölümünde ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı…