Ana Sayfa
26 Mart 2020 ( 1484 izlenme )
Reklamlar

Koronavirüse yakalanan 5 yaşındaki çocuk yürek burktu! ‘Ölecek miyim anne?’

Daha çok 65 yaş üstü ve kronik hastalıkları olanları etkileyen yeni tip koronavirüs (Kovid19) aslında gençler, hatta çocuklar üzerinde de etkili olabiliyor. Tıpkı İngiltere’de yaşayan 5 yaşındaki Alfie gibi. Yüksek ateş şikayetiyle tedavi altına alınan Alfie, annesine sık sık ‘ölecek miyim anne?’ diye soruyor.

Koronavirüse yakalanan 5 yaşındaki çocuk yürek burktu! ‘Ölecek miyim anne?’

Halüsinasyonlar, kusma ve yüksek ateş şikayetiyle hastaneye kaldırılan ve yapılan testlere göre koronavirüs tedavisine başlanan 5 yaşındaki Alfie adındaki çocuk annesini ve yakınlarını gözyaşlarına boğdu.

1

Sık sık annesine ‘anne ölecek miyim?’ diyen soran Alfie bu hastalığın küçük çocukları da etkileyebileceğini gözler önüne serdi. 30 yaşındaki Lauren Fulbrook yaptığı açıklamada şöyle konuştu: Bu hastalık yaşlı, genç, çocuk dinlemiyor. Oldukça sağlıklı olan ve hiçbir kronik rahatsızlığı bulunmayan oğlum koronavirüs tedavisi görüyor. Bu hayatımın en kötü deneyimi. Lütfen ebeveynler çocukları üzerinde de dikkatli olsun.’

3

Öte yandan daha sonra Alfie’nin sağlık durumu hakkında bilgi veren anne, oğlunun daha iyi olduğunu, ateşinin hala olduğunun ancak düşmeye başladığını söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Milyonları ilgilendiriyor! Flaş kıdem tazminatı kararı! Corona virüste hayalet taşıyıcı uyarısı Yaz Ayı Geldi Çattı: Yaz Ayının Kabusu Olan Sivrisinekler Corona Bulaştırır mı? Ercüment Ovalı: Tüm dünya çalışmalarımızı 23 Nisan'da görecek