Sağlık
12 Kasım 2020 ( 431 izlenme )
Reklamlar

Konya'da feci olay! Hırsız zannetti, tek oğlunu öldürdü

Konya'nın Seydişehir ilçesinde Mehmet A. (50), birlikte çobanlık yaptığı kendisiyle aynı adı taşıyan tek oğlu Mehmet A.'yı (17) hırsız zannedip tüfekle ateş ederek öldürdü.

Olay, dün saat 23.00 sıralarında Yaylacık Mahallesi, Beşoluk Yaylası'nda meydana geldi. Bir çocuk babası Mehmet A., kendisiyle aynı adı taşıyan ve birlikte çobanlık yaptığı oğlu Mehmet A. ile hayvanları beslemek için kaldığı yayla evinin bahçesinden gelen sesi hırsız zannetti,  tüfeğini alıp karanlıkta sesin geldiği yöne doğru ateşledi.

Vurduğu kişinin bahçedeki tuvaletten dönen oğlu Mehmet A. olduğunu fark eden baba, hemen jandarma ve sağlık ekiplerini arayıp, yardım istedi. Göğsünden vurulan Mehmet A., gelen sağlık görevlilerinin müdahalesine rağmen hayatını kaybetti. Baba Mehmet A., jandarma tarafından gözaltına alındı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşte, 4 aşamalı normalleşme planı Bu Doğal Çayı İçerek Akciğerlerinizi İyileştirin: Öksürük, Astım, Bronşit, Romatizma, Enfeksiyonlar Çalışan herkesi ilgilendiriyor! 17 Temmuz'a kadar yasak İçişleri Bakanlığı'ndan 65 yaş üstü için flaş karar: Dışarı çıkmaları sınırlandırıldı