Sağlık
24 Aralık 2018 ( 2319 izlenme )
Reklamlar

Koah’ı Kökünden Bitiren Yöntem!

Bu yöntem sayesinde koah h-astalığını kökünden bitirebilirsiniz. H-astalığın tedavisinde kullanılan bu yöntem sayesinde, KOAH h-astalığına dur diyeceksiniz. Kronik Obstrüktif Akciğer H-astalığı (KOAH), zayıf hava akışının görüldüğü obstrüktif bir akciğer h-astalığıdır. Tipik olarak zamanla daha k-ötüleşir. Ana belirtileri nefes darlığı, öksürme ve balgam üretimidir. K-ronik bronşit sahibi insanların çoğu aynı zamanda KOAH h-astasıdır. KOAH h-astalığının tedavisinde kullanılan balon yöntemini Zahide Yetiş’le programında anlatan Prof. Dr. Yalçın Karakoca şunları söyledi: “Yaklaşık 25 yıldır akciğer k-anserlerinde bronş açma tedavisi üzerine uzmanlığım var. Bronşları tıkanmış bir akciğer k-anseri h-astasında, bronş açma işi yaparken, bronş içinde köpürme fark ettik. Bu köpürmenin, acaba cihazların temizlenmemiş olma ihtimali ile ilgili olabileceğini düşündük. Cihazları tekrar temizlettik, tekrar kullandık, daha fazla köpürme oldu.

Köpüren yerlerden b-iyopsiyle örnekler aldık. B-iyopsilerin incelenmesi sonucunda k-ronik bronşitin tedavi edilebileceğini keşfettik. 2010 yılında keşfettik ve ilk hastamız, bir doktor arkadaşımızın teyzesiydi. Kendisine y-oğun bakımda, ö-l-mek üzereyken işlem yapmıştık. Şu an çok iyi durumda, altı yıl geçti. Akciğerimizde yüzlerce baca var. Sigara içenlerde de bu bacalar tıkanır. Kiminde yüzde 20, kiminde yüzde 40, yüzde 90, yüzde 99 tıkanır. En son solunum yetmezliği tam tıkanıklıkla ortaya çıkar ve hasta ö-l-ür. İlerlemiş KOAH h-astaları ya da ilerlemek üzere olan KOAH h-astalarında ya da ağır astımlar da aynı kategoriye girer. Bronş tıkanıklığını tamamen mekanik bir teknikle yani açılıp kapanan bir kazıma sistemiyle ortadan kaldırdık. Ve bunu akciğer k-anserini tedavi ederken, tesadüfen keşfettik diyebilirim. Aldığımız biopsilerden sonra k-ronik bronşitin t-edavi edilebildiğini gördük. 

Yaptığımız çalışmaları yurt dışında yayınladık. Ve KOAH’ın geri dönülebilir bir hava yolu tıkanıklığı olduğunu ortaya koymuş olduk. Yöntemin hiçbir r-iski yok. H-astanın kendine ait ri-ski dışında, eğer hasta 90 yaşındaysa ve kendine ait kardiyak r-iskleri varsa, tabii ki r-isk var ama işlemin kendine ait bir r-iski yok.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşi gözyaşlarına boğuldu! Sinan Özen kızının son durumunu paylaştı. Prof. Dr. Uğur Şahin tarih verdi! Dikkat çeken koronavirüs açıklamas Bu besinleri birlikte yemeyin! Vücudu mahvediyor! Tsunami ve volkanik hareketlilik! Antalya depremi sonrası korkutan açıklama...