Sağlık
20 Kasım 2018 ( 1273 izlenme )
Reklamlar

Göz Çevresindeki Kırışıkları Yok Eden Karışım

Göz Çevresindeki Kırışıkları Yok Eden Karışım

Göz altı kırışıklıkları yada göz çevresi kırışıklıkları zamana bağlı olarak oluşan kırışıklıklar’dır. Göz çevresinde bulunan kaslar yaptığımız mimikler, gözlerin açılıp kapanması ile istek dışında oluşan kırışıklıklar’dır ve ilerleyen yaş belirtisi olarakta bilinir. Gençlik yıllarında porselen gibi gergin olan cilt zamanla cilt bakımının ihmal edilmesi etkenlerininde beraberinde getirdiği sonuçla kırışıklıklar göz çevresine yerleşir. Bu kırışıklıklar estetik olarak rahatsız edici bir durum yaratabilir.

Ne yaparsanız yapın göz çevresindeki kırışıklardan bir türlü kurtulamazsınız. en pahalı kremleri dahi kullansanız yinede sonuç hüsran olur. Bu karışım sayesin hem pahalı kremleri almaya son verecek, hemde kırışıklardan kurtulacaksınız.


Malzemeler: 1.) 1 E vitamini kapsülü 2-) 2 yemek kaşığı hindistan cevizi yağı
3-) Yarım yemek kaşığı kafur yağı 4-) Küçük bir cam şişe

Hazırlanışı:
Tüm malzemeleri iyi karıştırın ve cam şişeye koyun. Gece yatmadan önce çok küçük bir miktarını göz çevresine sürün. Göze kaçırmamaya dikkat edin.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Op. Dr. Ahmet Cevdet Çitoğlu'nu koronavirüsten kaybetmiştik... Bu bilgi herkesi duygulandırdı! Süleyman Soylu'ya istifa çagrısı Vücudunuzda 24 saat boyunca neler olduğunu biliyor muydunuz ? Olay iddia! 'Corona virüs tamamen insan yapımı ve belirli kişileri öldürüyor'