Ana Sayfa
15 Ağustos 2018 ( 750 izlenme )
Reklamlar

Göbek Eriten Mucize Kür Tarifleri

Son yıllarda kilo problemi yaşayan kişilerin sayısı oldukça artmıştır. Bu sebeple bir takım doğal kilo verdirici uygulamalara ihtiyaç artmıştır. Kilo problemi yasayan kişilerin hemen hemen hepsi göbek bölgesinden şikâyetçidir. Hem kadınlarda hem de erkeklerde göbek ve bel çevresinde yağlanma sorunu görülmektedir. Bayanlar özellikle doğum yaptıktan sonra bu problemle karşı karşıya kalmaktadırlar. Bu probleme çözüm getirebilecek birçok yöntem vardır. Bu yöntemlerin başında göbek eriten kürler gelmektedir.

Göbek Yağı Eriten Kürler Nelerdir?

Göbek eriten kürler hem vücuttan toksin atmakta hem de güzel bir ara öğün olmaktadır. Kişiler kendi damak tatlarına göre göbek eriten kürlerden birini seçebilirler. Bu kürlerin başında yoğurt kuru gelmektedir.

Yoğurt Kürü Nasıl Hazırlanır?

5 adet maydanoz
5 adet dereotu
1 adet limon
1 kâse yoğurt

Hazırlanışı

Maydanoz ve dereotu sapları ile birlikte ince ince kıyılır ve yoğurda eklenir. Daha sonra limon bu karışımın içerisine sıkılır. Dondurulmuş limon rendesi de kullanılabilmektedir.

Zencefil Kürü Nasıl Hazırlanır?

Zencefil kilo verdirmede en etkili bitkilerden bir tanesidir. Zencefil kürü hazırlanırken toz halindeki zencefil kullanılmaktadır.
Malzemeler
5 gr zencefil
100 gr zerdeçal
100 gr tarçın tozu
Bir kâse yoğurt

Hazırlanışı

Tüm malzemeler karıştırılır ve uyumadan yaklaşık 2.303 saat önce bu kur uygulanır.

Yoğurt Limon Kürü

Malzemeler

Bir adet limonun yarısı
2.5 yemek kaşığı light yoğurt
1 tatlı kaşığının ucu ile zerdeçal

Hazırlanışı

Yarım limon yoğurdun içerisine sıkılır daha sonra zerdeçal eklenir ve karıştırılır.
Bu kür kesintisiz iki hafta boyunca uygulandığı takdirde 6 veya 7 kiloya kadar verilebilmektedir. Bunun miktarı spor yapılırsa daha da artacaktır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SON DAKİKA! ZONGULDAK'TA MADEN OCAĞINDA GÖÇÜK Corona tedavisi gören kaynanasını hastanede yastıkla boğmaya çalıştı 5 Senedir HUZUREVİNDE Yaşayan Annemizin Kaleminden :( Şevval Şahin'e yapılan haksızlık mı?