Sağlık
11 Mayıs 2020 ( 91 izlenme )
Reklamlar

Faciadan dönüldü! Testi pozitif çıkan bir berber karantinaya alındı

Burdur'da iş başı yapacak berber, kuaför ve güzellik salonlarında çalışanlara koronavirüs testi yapıldı. Kocaaliler beldesinde testi pozitif çıkan bir berber karantinaya alındı.

Burdur Valiliği, kent genelinde faaliyet gösteren berber, kuaför ve güzellik salonlarında çalışanlara Covid-19 testi yapılmasına karar verdi. Sonuçları negatif çıkanlara iş yerlerini açma izni verildi. Sonuçları henüz tamamlanmamış olanların ise sonuçları negatif gelmesi halinde iş yerlerini açmalarına izin verileceği belirtildi. 

BERBERİN TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Burdur Valiliği'nin uyguladığı tedbir kapsamında Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler beldesinde bir berbere de koronavirüs testi yapıldı. Testi pozitif çıkan berber karantinaya alınırken, beldede kendisiyle temas edenlere de test yapılacağı kaydedildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Evine temizlik için çağırdığı kadına kâbusu yaşattı! Koronavirüse karşı sevindirici gelişme! Aşıya gerek kalmadı Corona virüste normalleşme kararları sonrası Profesör Ceylan'dan flaş açıklama: En başa döneriz! Lokanta ve restoranlara kısıtlama! Müşterilere izin yok, sadece paket servisi olacak