Anasayfa
19 Aralık 2020 ( 269 izlenme )
Reklamlar

Erken Seçim İçin Tarih Verdi.

Kimse bunu beklemiyordu yapılan açıklamalarda . Herkes şaşırdı ve bu durum büyük soru işareti oluşturdu. Seçim İçin Tarih Verildi Korkusuz yazarı Ahmet Takan, “Mart ayında baskın seçim olur mu?” başlıklı yazısında b*-m-ba iddialarda bulundu. Takan, “Kemerleriniz bağlayın. Uçuşa geçebiliriz” dedi. K-orkusuz yazarı Ahmet Takan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Mart ayı için baskın seçim hazırlığında olduğunu yazdı. Takan, “AB ve Amerika’nın karşısına ‘Tek muhatabınız benim’ demek için hesap kitap yapmaz mı Erdoğan?” diye sordu.Takan yazısında şunları kaydetti: Muhalefet, bir süredir lütfen de olsa erken seçim çağrısı yapıyor. 2021 Haziran için muhtemel bir erken seçim tarihi dillendiriliyor…Yazının başlığına bakıp, “Nereden çıktı mart ayı” mı dediniz?.. Yukarıda özetlemeye çalıştığım gelişmeler yalnızca Türkiye için h-ayati öneme sahip değil. Sarayın iktidarını sürdürebilme çabaları içinde c-a-n alıcı…AKP’den k-opan D-EVA ve Gelecek Partileri seçime girme yeterliliğini ancak haziran ayı itibarı ile elde edebiliyorlar…Sadece ekonomik ve yargı reformları değil farklı paketler üstünde de sarayda çalışmalar yapıldığını duyuyorum.

nümüzdeki süreçte bazı CHP’li belediyeler ile alakalı ş*k dosyaların ve süreçlerin başlayacağı iddiaları siyasi kulislerde dilden dile dolaşıyor… Hele bir Meclis’te bütçe görüşmeleri tamamlansın…Durumu bir şeklide düzeltemezse yaptırım kararlarının tepesine inmesi bekler mi Tayyip Erdoğan?.. Muhalefetin derlenip toparlanmasına müsaade eder mi Erdoğan?.. Muhalefetin bir türlü kendisini toparlayamadığı şu genel fotoğrafına da bir bakın!.. Mart ayında yapılacak bir baskın seçimle, kazanıp tekrar AB ve Amerika’nın karşısına “Tek muhatabınız benim” demek için hesap kitap yapmaz mı Erdoğan?.. Ee, mart ayına b-askın seçim yetişir mi?.. Arşive bakın… YSK “Bana 45 gün verin yeter” demedi mi önceden?.. Kemerleriniz bağlayın. Uçuşa geçebiliriz!..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Doktor Engin Türkmen koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti Koronavirüse inanmayan fenomen, Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti Balıkçıların ağına takıldı... Endonezya’da tek gözlü köpekbalığı, görenleri şaşkına çevirdi Almanya'dan müjde geldi! Türk profesörün aşısı %90 etkili