Anasayfa
29 Aralık 2020 ( 483 izlenme )
Reklamlar

Dr. Hakan Türkoğlu, İzmir'de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

Denizli'de medikal estetik uzmanı Dr. Hakan Türkoğlu (45), koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Dr. Türkoğlu'nun 2 hafta önce annesi Hanife Türkoğlu'nun da koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdiği öğrenildi. 

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde özel kliniği bulunan medikal estetik uzmanı Dr. Hakan Türkoğlu (45), koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Dr. Türkoğlu'nun annesi Hanife Türkoğlu'nun (70) da 2 hafta önce koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdiği öğrenildi. 

Pamukkale ilçesi Mehmetçik Mahallesi'nde özel kliniği bulunan medikal estetik uzmanı Dr. Hakan Türkoğlu, rahatsızlanması üzerine Covid-19 testi yaptırdı.

Test sonucu pozitif çıkan Türkoğlu, durumu ağırlaşınca, özel hastanede yoğun bakıma alındı. 20 gündür tedavi altında olan 1 çocuk babası Türkoğlu, dün akşam hayatını kaybetti.

Ölümü meslektaşları ile ailesini yasa boğan Türkoğlu'nun annesi Hanife Türkoğlu'nun da 2 hafta önce koronavirüsten yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Dakika: Türkiye'yi Sarsan Büyük Patlama Tıp dünyası endişeli: ‘Böyle giderse memlekette cerrah kalmaz Dr. Nuri Seha Depremde, doktor olan karısını ve 2 çocuğunu kaybetti. En zor görev Buraya taşınana 44 bin euro ödenecek! 40 yaşını geçmemiş olmak şartıyla