Kadın Dünyası
29 Kasım 2018 ( 822 izlenme )
Reklamlar

Burçların Tartışma Biçimleri

Burçların tepkileri, tartışma biçimleri ve her burç insanının kendine has vücut dili vardır. Hangi burç nasıl tartışır bilirseniz, tartıştığınız kişinin ne gibi tepkiler verebileceği konusunda fikriniz olur. Bu da size olumlu yönde fayda sağlar. Aynı şekilde sizin burcunuz tartışma anında ne gibi tepkiler verir bunu da öğrenebilirsiniz. Bu sayede öfkenizi bir nebze olsun kontrol altına alabilirsiniz. En sinirli burç hangi burç, en sakin burç hangisi öğrenmek için birlikte burçların tartışma şekillerini inceleyelim. Ve tepkilerimize o doğrultuda yön vererek hayatı daha yaşanılır hale getirelim.

Koç Burcu Nasıl Tartışır

Koç burcu sanki tartışmak için yaratılmıştır. Tartışırken gözü hiçbir şey görmeyecektir. Koçlar sabırlı insanlardır. Ama damarına basarsanız onu sakinleştirmek için geri çekilmeli ve susmalısınız. O sizle tartışırken siz geri adım atarsanız mutlaka orta yolu bulmaya çalışacaktır. O derece de merhametlidir. Koç burcu ile kavga ederken siz de aynı tepkiyle karşılık veriyorsanız, sonu çıkmaza giden bir yola girebilirsiniz.

Boğa Burcu Nasıl Tartışır

Boğa burcu tartışırken de sabit fikirlidir. Alışkanlıklarında olduğu gibi düşüncelerinden de asla vazgeçemez. Ona istemediği bir şeyi kabullendirmek neredeyse imkansızdır. Kolay hiddetlenmez ama hiddetlenmeye başladığında tevazu göstermelisiniz. Eğer siz de sert çıkarsanız öfkesi giderek büyüyecektir. Boğayla tartışırken en iyisi onu kendi fikirleriyle baş başa bırakıp düşünmesine izin vermektir. Sakinleşince o bir orta yol bulacaktır.

İkizler Burcu Nasıl Tartışır

İkizler burcu tartışma anında ilk etapta sakindir. Uzun süre sakinliğini korumaya çalışır. Sizin hassas noktalarınızı biliyor ise mutlaka o noktalara temas edecektir. Gıcık olabileceğiniz her şeyi dener. Siz haklı olsanız dahi haksız çıkabilirsiniz. Sakin biri bile olsanız ikizler burcuyla tartışırken mutlaka sinirlenirsiniz. Yapacağınız tek şey tartışma anında bir anda susmak ve geri çekilmek olmalı. O merakından çatlayıp size dönecektir. İşte o zaman icabına bakarsınız.

Yengeç Burcu Nasıl Tartışır

Yengeç burcu tartışmalarında terstir. Mümkünse tartışmayın. İnandığı konu üzerine tartışılan bir yengeç, üzerine gidildikçe öfkelenir. Ortamı sakinleştirmek siz düşer. Yengeç burcunun tartışmalarda yaptığı yanlış alakasız konulara geçiş yapmasıdır. Onun gerçekleri farklıdır. Kendini ifade edememesi fazlasıyla rahatsız eder. En iyisi yalnız bırakmaktır, bir süre sonra o size dönecektir.

Aslan Burcu Nasıl Tartışır

Aslan burcuyla tartışırken saygılı olmalısınız. Seviyesiz tartışmaları sevmez. Sizinle tartışan bir aslanın o konu üzerinde mutlaka haklılık payı vardır. Hiçbir aslan burcu boş yere tartışmaz. Oldukça sabırlı ve tevazu sahibi aslan burçları saldırıya geçmezler. Seslerini yükseltirler ve bir daha geri dönmemek üzere ortamı terk ederler. Anlatmak istediği şeyi yaşayarak anlamanız için sizi hayatla baş başa bırakır giderler.

Başak Burcu Nasıl Tartışır

Başak burcu tartışırken sakindir. En sinir olduğu şey kişiliğine laf söylenmesidir. Onunla yapacağınız bir tartışmadan galip geldiyseniz onu kaybettiniz demektir. Başak burcu tartışmalarında orta yol bulmak için uğraşır. Ama bir başakla gireceğiniz tartışmadan tamamıyla haklı çıkan taraf siz olamazsınız. Tartışma hararetlendiğinde daha sonra tekrar açmak üzere konuya o an için son verir.

Terazi Burcu Nasıl Tartışır

Terazi burcu tartışırken geçiştirir. Kavgaları sevmez. Ona zorla bir şey yaptırmanız imkansızdır. Sizin istediğinizi yapmamak için konuyu değiştirir, ilgisini başka yere kaydırır. İstediğiniz bir şeyi yapıyorsa bilin ki bu onun işine geliyordur. İnatçı teraziler tartışırken sakindir ve gülümser. Kontrol sizdeymiş gibi görünse de aslında ondadır. Ne kadar bağırıp çağırsanız da onu yenemezsiniz.

Akrep Burcu Nasıl Tartışır

Akrep burcu tartışırken bile samimiyet arar. Çoğu insanı samimiyetsiz, sahtekar ve yalancı olarak gören akrepler tartışmaya girmemek için ortamdan uzaklaşır. Tartışırken sözleri acımasızdır. Sizin kırılıp, kırılmadığınız umurunda bile olmaz. Son derece kincidir. Kendini ve düşüncelerini onaylamayanları siler, ikinci bir tartışma fırsatı vermez. Akrep burcu ile tartışmaya girdiyseniz mutlaka orta yoldan gitmelisiniz. Aksi halde onu kaybedersiniz.

Yay Burcu Nasıl Tartışır

Yay burcu tartışırken sizi dinlemez. Tartışmadan galip çıksanız da o kendi bildiğini okuyacaktır. Yay burçları tartışmaya müsait insanlardır. Yay burcu insanıyla yaşamak bazıları için zordur. Oldukça salaş ruhludur, rahattır. Dağınıklığı, gürültü yapmayı ve tembelliği sever. Yaşam alnına müdahale eden birini hayatından çıkarana kadar tartışabilir. Tartışmanın en yoğun olduğu anda “eeeh” deyip arkasını dönüp gidecektir.

Oğlak Burcu Nasıl Tartışır

Oğlak burcu tartışırken konunun dışına çıkmayı sevmez. Oğlak burcu için tamamen haklı veya haksız yoktur. İki tarafın da haklı olduğu noktaları belirtmek, oğlakla tartışmayı hafifletecektir. Oğlak burcuyla tartışırken, tartışmanın sebebi eksik noktaları belirtip, çözüm ararsanız size güvenecektir. Sonraki zamanlarda sorun yaşadığı durumlarda sizi bile arayabilir.

Kova Burcu Nasıl Tartışır

Kova burcu tartışırken zordur. İşine gelmeyen noktalarda laf kalabalığı yapar. Siz ona sorunu anlatırken anlar ama üstün gelmenize asla izin vermez. Kova burcuyla tartışırken uzlaşamıyorsanız tartışmaya son verin. Konudan uzaklaşacak muhabbetlere girin. Size değer veriyorsa isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza bir süre sonra karşılık verecektir. Hatta sürprizlere hazır olun. Yapmanız gereken şey tartışmalarda kovanın üzerine gitmemektir.

Balık Burcu Nasıl Tartışır

Balık burcu tartışmayı pek sevmez. Kendi doğruları vardır, fikrini söyler geçer. İkna etmek gibi bir derdi yoktur. Bir konu üzerine tartışan balık üzerine gelindiğinde söyleyeceğini söyler ve gider. Tartışmalarında onu dinlediğinizden emin olmak ister. Balık burcu ile tartışırken yapılmaması gereken şey, kişiliğinin yargılanmasıdır. Onu dinleyin, mantıklı cevaplar verin. Önemli noktalarda ilginç saptamalar yapar ve konuyu çoğunlukla çözüme ulaştırır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kimse Okumadan Geçmesin Ayda Bir Kez 4 Gün Arka arkaya Uygulayın Karaciğerinizi Arındırın Lavanta Yağının Faydaları Vücudunuzda D Vitamini Eksikliğini Gösteren 13 İşaret