Kadın Dünyası
07 Haziran 2020 ( 1739 izlenme )
Reklamlar

Bulaşık Makinası Tabletiyle Yapabileceğiniz Temizlikler Neler

Ev temizliği kadınların vaktini alan ve zaman zaman zorlayan fakat yapılması gereken işlerin başında yer alır. Bulaşık makinesi tableti bazı konularda imdadımıza yetişiyor. Bulaşık makinesi tabletinden nasıl yararlanırız, nerelerde hayatımızı kolaylaştırır,


Gece yatmadan evvel bir adet bulaşık makinesi tabletini klozetin içerisine atın.Ve sabaha kadar bu şekilde kalmasını sağlayın.Sabah kalktığınızda klozeti fırça yardımı ile ovun tüm lekeleri ve kirlerin yok olduğunu ve parladığını göreceksiniz.

Bir kap sıcak suyun içerisine bulaşık makinesi tableti atın ve kaşık ve çatallarınızıda içerisine koyun.1 saat bekletin ve bolca su ile durulayın.Tüm lekelerden kurtulurken ışıl,ışıl parladıklarını göreceksiniz

Duvarda oluşan yağ lekeleri olsun ya da çocuğunuzun kalemi ile duvarları boyamasından oluşan izleri için bulaşık makinesi tabletini sıcak suya koyun 15 dakika bekledikten sonra duvarları bu karışımla silin lekelerden eser kalmayacaktır.

Halı ve koltuklarınızı bir kova suda erittiğiniz tablet yardımıyla tertemiz yapın.

Mutfak dolaplarını temizlediğiniz suya atacağınız yarım tablet işinizi çok kolaylaştıracaktır.

Beyaz çamaşırlarınızı yıkarken deterjan gözüne deterjanla birlikte 1 adet bulaşık makinesi tableti koyun.Bu yöntemi tül perdelerinizi beyazlatmada da kullanabilirsiniz.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vücudunuzda D Vitamini Eksikliğini Gösteren 13 İşaret Bulaşık Makinası Tabletiyle Yapabileceğiniz Temizlikler Neler Soğanın Hiç Bilmediğiniz Faydaları Koah’ı Kökünden Bitiren Yöntem!