Ana Sayfa
15 Şubat 2019 ( 1502 izlenme )
Reklamlar

Başrolde Halit Ergenç: Bugüne Kadar Çekilmiş En yüksek Bütçeli Atatürk Filmi

Yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un üstleneceği ve Milli mücadelenin 100. yılını onurlandıracak İlk Adım: 1919 filminde başrolde Halit Ergenç var.

Pek çok dizi ve filmde üstlendiği rolleri hakkıyla yerine getirmesiyle tanıdığımız ve kendisini en son “Vatanım Sensin” isimli dizide izleme şansı yakaladığımız Halit ErgençAbdullah Oğuz’un yönetmenliğini üstleneceği İlk Adım: 1919 filminde Atatürk’ü canlandıracak. Bu rol ile birlikte Halit Ergenç 2010’dali “Dersimiz Atatürk” filminden sonra ikinci kez Atatürk’ü canlandırmış olacak.

Abdullah Oğuz’u, Kanıt, Bıçak Sırtı, Asmalı Konak, Mustafa Hakkında Her Şey gibi dizi ve filmlerden tanıyoruz.

Abdullah Oğuz

Başarılı yönetmen şimdi de Milli Mücadele’nin 100. Yılını onurlandıracak bir film projesiyle karşımıza çıkıyor: “İlk Adım: 1919”

Bu zamana kadar Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını, başarılarını, mücadelesini anlatan pek çok film ve belgesel çekildi.

Sarı Zeybek

Sarı Zeybek, Mustafa, Veda, Dersimiz Atatürk, Cumhuriyet, Çanakkale 1915, Son Mektup ve 120 bunlardan bazıları.


Ancak şimdi öyle bir film geliyor ki insan heyecanlanmadan edemiyor, bugüne kadar çekilmiş en yüksek bütçeli Atatürk filmi.

At üstünde Atatürk

Filmi heyecanla beklememize sebep olan şey sadece yönetmeni ve bütçesi değil elbette, Atatürk rolünü canlandıracak oyuncunun Halit Ergenç olması.

Halit Ergenç

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son dakika: Normalleşme adımları sonrası marketlerden flaş öneri! Yüzde 50 indirimli... Son dakika… Bakan Berat Albayrak istifa ettiğini duyurdu Uzmanlar yorumladı: Koronavirüs bulaş zinciri ancak böyle kırılabilir.. Kritik 21 gün! Koronavirüse yakalanan dernek başkanı: Nasıl bulaştı anlamadım, 40 gündür evde izoleydim