Hikaye
24 Aralık 2018 ( 1130 izlenme )
Reklamlar

Ayda Bir Kez 4 Gün Arka arkaya Uygulayın Karaciğerinizi Arındırın

K-ötü kolesterolden kurtulmak, trigliserit seviyenizi düşürmek ve kabızlığı ya da mide bulantısını önlemek için muhakkak uygulayınız…Kuru üzümün yararlarını hiç duymuş muydunuz?

Kuru üzüm özellikle sağlıklı bir karaciğer için beslenmenize harika bir ektir. Biz yazılarımızda genelde karaciğerinizi arındırmak ve güçlendirmek için basit ve doğal t-edaviler öneriyoruz ve bugün sizlere harika sonuçlar vermesi garanti olan bir t-edaviden bahsedeceğiz. Peki kuru üzüm suyunun arkasında yatan büyük sır nedir? Kuru üzüm suyu k-a-n dolaşımınızı daha etkili şekilde temizlemeye yardımcı olacak, karaciğerde bulunan özel biyokimyasal işlemleri uyarır. Kuru üzüm suyunun faydaları ağırlıklı olarak, sizin de bildiğiniz gibi, üzümlerin kendisinden gelmektedir. Bu tedaviyi dört gün arka arkaya uygularsanız, sindiriminizin kolaylaştığını ve daha çok enerjiniz olduğunu fark edeceksiniz. Bu fırsatı gerçekten k-açırmak ister miydiniz?

D-oktorlar genelde kalbiniz için, k-ötü kolesterolden kurtulmak, trigliserit seviyenizi düşürmek ve kabızlığı ya da mide bulantısını önlemek için sabahları kuru üzüm yemenizi önerir. Kuru üzüm doğal vitamin ve mineral kaynağıdır, ancak bu faydalar kuru üzümlerin içinde bekletildiği suyu tüketirseniz katbekat artar. Bunun sebebi ise üzümün şeker içeriğinin düşmesidir ve bu sayede karaciğeriniz için harika bir doğal tedavi elde etmiş olursunuz. Size şimdi bunun nasıl olduğunu açıklayalım! Doğal antioksidan kaynağı Kuru üzümlerin en iyi doğal antioksidan kaynaklarından biri olduğunu hatırlamak önemlidir. Kuru üzümün sizi serbest radikallere karşı koruyup h-astalıklara karşı savunmanızı güçlendiren biyoflavonoid yönünden zengin bir meyve olan üzümlerin kurutulmasıyla elde edildiklerini de hatırlayalım. Kuru üzümler ve kuru üzüm suyu geleneksel olarak çeşitli kalp ve karaciğer h-astalıklarının meydana gelmesini önlemek için kullanılmaktadır. Bu bilgi de hatırlamaya değer. Vücudun detoksuna yardımcı olur. Bildiğiniz gibi, hem karaciğer hem böbrekler, vücutta biriken ve sonunda sizi h-asta eden toksinleri ve ağır metalleri atarak k-a-nınızı temizleyen h-ayati organlardır. Ancak bazen bu önemli işlevler çok fazla yağlı yiyecek yemekten günlük olumsuz alışkanlıklara kadar yanlış beslenme seçenekleriyle kısıtlanmaktadır.

En az ayda bir defa dört gün üst üste kuru üzüm suyu içmek karaciğerinizin özellikle temizlenme bakımından işlevlerini daha iyi yerine getirmesine yardımcı olacak ve kendinizi ağır hissettiğiniz veya sindiriminizin yavaşlayıp a-ğrılı olduğu zamanlarda faydalarını hissedeceksiniz. Sindirime destek olur. Kuru üzüm suyu içmek k-a-n dolaşımını arındırmak ve karaciğerin fonksiyonlarını yerine getirmesini sağlamak için basit ama etkili bir yöntemdir ve aynı zamanda sindiriminizi de daha sağlıklı hale getirir. Mide asitlerinin ayrılmasını teşvik ederek yemeğinizi daha iyi sindirmenize ve besin maddelerinin emilmesine yardımcı olur. Siz de bu faydaları kuru üzüm suyu rutininize başladıktan iki gün sonra fark etmeye başlayacaksınız. Kuru üzüm suyu nasıl yapılır?-Malzemeler 2 bardak su (400 ml)150 gram kuru üzüm Hazırlanışı Öncelikle, kuru üzümlerinizi d-ikkatlice seçmenizi tavsiye ediyoruz. Çok parlak olanları seçmeyin; çünkü parıltıları doğal değildir ve aslında onları daha güzel göstermek için uygulanan kimyasal işlemlerin sonucudur. Rengi daha koyu olan ve ne çok sert ne çok yumuşak olan kuru üzümleri tercih edin. Temiz olmalarına özen gösterin. Kuru üzümleri yıkayıp bir kenara ayırın. İki bardak suyu k-aynatın. İçine kuru üzümleri atın ve 20 dakika boyunca yavaşça k-aynatın. Çok basit. Ama üzümlerin geceden bu su içinde ıslatılmaları gerektiğinden işiniz bu kadarla bitmiyor.

Ertesi sabah, kuru üzümlerin suyunu süzün ve bu leziz suyu yeniden ısıtın. Suyu tercihinize göre sıcak veya ılık içebilirsiniz, ancak en önemlisi aç karna içmeniz. Ardından kahvaltıdan önce 30 ile 35 dakika kadar bekleyin. İdeal olarak bunu arka arkaya birkaç gün tekrar etmeniz ve ertesi sabah uyanır uyanmaz kuru üzüm suyunuz içecek şekilde geceden hazırlamanız gerekiyor. Bu rutini en az dört gün takip etmeyi unutmayın. Her zaman rengi en koyu üzümleri seçin ve sağlığınıza z-arar verebilecek herhangi bir işlemden geçmemiş olanları seçin. Organik kuru üzüm alın veya kimyasallara ya da böcek ilaçlarına m-aruz kalmamış olanları almaya özen gösterin. Bu tedaviyi ayda bir kez kullanabilirsiniz; hiçbir y-an etkisi bulunmamaktadır. En ilginç olan nokta ise normalde kuru üzümlerde bolca bulunan şekeri bu sayede almıyor olmanız. Aynı zamanda yağ oranı düşük olan ve bol miktarda taze sebze meyve içeren bir beslenme de uygularsanız, genel olarak daha sağlıklı bir karaciğere sahip olacaksınız ve kuru üzüm suyu da rutininizin harika bir tamamlayıcısı olacak.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Resmi Gazete'de yayımlandı! Kredi kartları ve banka kartlarında değişiklik Yaprak Döner Hikayesi Kilit Yaşam Kahvesi