Ağustos 2020 Aylık Burç Yorumları

Ağustos ayına girerken genel görünümü şöyle bir tarif etmekte fayda var;

Öncelikle Oğlak Burcu’nda stelyum halinde duran ve Retro görünümleri devam eden Jüpiter, Pluto, Satürn üçlüsüne bağlı olarak, içinde yaşadığımız düzen, sistem, kurgu adına ne varsa hepsinin katı ve işlevsiz yanları gözümüze, gönlümüze batmaya ve hayatımızda yıkıp geçmek istediğimiz bariyerler oluşturmaya devam ederler. Bu katılık ve sıkıntının olumsuz yanı bunalma ve kaygı, olumlu yanı ise bunu aşma güdüsünün bizi olağandışı çözümlere teşvik etmesidir!

3 Ağustos’ta yaşayacağımız Kova – Aslan aksındaki Dolunay da bu olağan dışı çözümler arayışını destekleyecektir.

İçinde yaşadığımız çevre ve sosyal sorunlarla ilgili duyarlılığın çok yükseldiği, sorgulama ve tepki verme eğiliminin tavan yaptığı bir dönem yaşanabilir. Koç’taki Mars – Lilith kavuşumunun Jüpiter ile karesi de kaba, duyarsız, hadsiz kişiler ve tutumlar karşısında hak arama ve gerekirse sert tepkiler verme potansiyelimizi arttıracaktır. Özel yaşantımızda, iş hayatımızda ya da sosyal düzlemde, bizde tedirginlik, incinme, göz ardı edilme hissine neden olan ve artık tahammül edilmez hale gelen her türlü düzen, kalıp ve otoriteyi sorgulamamız, değişim talebiyle ortaya çıkmamız mümkündür.

Burçlara göre etkilere gelince;

Koç Burcu Ağustos 2020 Yorumu
Bu ay içerisinde kendinize yönelecek ve yapmak istediğiniz şeyleri planlamak isteyeceksiniz. Kafanıza takılan durumlar varsa eğer bunların üzerine düşünmek isteyebilirsiniz. Olaylardan kaçma fikrinin size iyi gelmediğinin farkına varabilirsiniz. Özel hayatınız ile ilgili çekindiğiniz konulara dair farklı bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Maddi açıdan rahatlayabileceğiniz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Parayla ilgili konularınıza çözüm getirebilmek için bir kişiden fikir alabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek
3 Ağustos 2020 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek ve öfkenize hakim olamadığınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sinirlendiğiniz durumlarda kendinizi sakinleştirmenin yollarını bulmanız sizin için oldukça faydalı olacaktır.

19 Ağustos 2020 Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve sizi zorlayan konulara karşı direncinizi biraz daha yükseltmeniz gerekebilir. Özellikle size karşı cephe alan kişiler varsa bunlara karşı güzel bir cevap verebilme fırsatı elde edeceksiniz.
Koç Burcu Ağustos 2020 Aşk Yorumu
Aşk hayatınız için göze almanız gereken konular var nasıl olsa ben bu durumu hallederim diyerek görmezden gelmeniz ileride sorun yaratabilir. Aile içerisinde karşınıza çıkan problemleri eşiniz ile veya sevgiliniz ile çözmek size daha iyi gelecektir. İlişki içerisinde birbirinize verdiğiniz değeri görmek için güzel bir olayla karşılaşacaksınız. Bu olay sizin için bir dönüm noktası olabilir ve kafanızda yer alan soru işaretlerinin gitmesi için oldukça yararlı olacak.

Koç Burcu Ağustos 2020 Aile ve İlişkiler
Aile içerisinde yeni alınacak olan bazı kararlar var. Bu kararları alırken anne veya babanız sizin fikrinize danışmak isteyebilir. Siz her ne kadar anne veya babanızın sorunlarına dahil olmak istemeseniz de elinizde olmadan bu durumlara dahil olmak zorunda kalacaksınız. Arkadaşlık ilişkilerinize çok dikkat etmeniz gereken bir ay içerisine giriyorsunuz. Özellikle stresli zamanlarınızdan farkında olmadan çevrenizdeki insanların kalbini kırabilirsiniz.

Koç Burcu Ağustos 2020 Sağlık ve Kariyer
Kariyeriniz ile kararlar alırken aceleci davranmamalısınız. Karşınıza çıkan iş fırsatları üzerine biraz düşünerek sizin için iyi veya kötü olan durumları tespit edip ona göre karar almaya çalışmalısınız. Sağlığınız için yeni kararlar almanız lazım geçmişten gelen sağlık problemleriniz yüzünden fiziksel olarak sorunları yaşayabilirsiniz. Bu yüzden yeme içmenize dikkat etmeli ve imkanınız varsa spora başlamalısınız. Sizi kötü etkileyen davranışlardan uzak durmaya çalışmalısınız.
Reklamlar