Haberler
25 Mart 2020 ( 29 izlenme )
Reklamlar

5 KAMPLUMBAĞA VE 1 KÖPEK YAPIŞTIKLARI ZİFTTE İKİ GÜN KURTARILMAYI BEKLEDİ

Muğla’nın Seydikemer ilçesinde kaza yapan kamyondan yola dökülen zifte yapışan köpek ve 5 kaplumbağa, iki gün sonra itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Fethiye’nin Gerişburnu Mahallesi Tavşan Beleni mevkiinde geçtiğimiz günlerde meydana gelen kazada devrilen kamyonda bulunan sıcak asfalt yola döküldü. Bölgede dolaşan köpek ve 5 kaplumbağa, yoğun kıvamlı zifte yapışıp kaldı. Yol kenarındaki ziftte hareketsiz bir şekilde duran köpeği gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine zabıta ve itfaiye ekipleri geldi.


Ziftin içinde yan yatmış durumdaki köpek ile 5 kaplumbağa, iş makinesinin de yardımıyla uzun uğraşlar sonucu bulundukları yerden çıkarıldı. Veteriner hekim gözetiminde gerçekleştirilen çalışma sonucu kurtarılan hayvanların vücutlarının büyük bir bölümünün zift nedeniyle katılaşmış olduğu görüldü. Kurtarılan hayvanlar tedavileri için Fethiye ilçesindeki bir veterinere götürüldü.
5 Kamplumbağa ve 1 Köpek Yapıştıkları Ziftte İki Gün Kurtarılmayı Bekledi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Canlı bomba eylemi hazırlığındaki terörist yakalandı! 5 Senedir HUZUREVİNDE Yaşayan Annemizin Kaleminden :( Corona virüsle mücadelede en ön safta yer alan Prof. Wang Yuguang'dan Türk halkına öneri: Bunları yemeyin Bağcılar'da karantina apartmanında 16 kişiden 10'unda Corona Virüs çıktı