Sağlık
15 Mayıs 2020 ( 726 izlenme )
Reklamlar

4 Günlük Sokağa Çıkma Yasağıyla İlgili 2 yeni karar daha alındı!

4 Günlük Sokağa Çıkma Yasağıyla İlgili 2 yeni karar daha alındı! İşte o duyuru


4 Günlük Sokağa Çıkma Yasağıyla İlgili 2 yeni karar daha alındı! İşte o duyuru

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde 4 günlük sokağa çıkma yasağını duyurmasının üzerine 2 yeni karar daha alındığı açıklandı..

Ankara, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Sakarya, Samsun, Van ve Zonguldak olmak üzere toplam 15 ilde, 15 Mayıs cuma günü saat 24.00 ile 19 Mayıs salı günü saat 24.00’da sokağa çıkma yasaklandı. Genelgede iki yeni madde ayrıntılarda yer aldı: Bu yeni genelgeye göre 15 Mayıs cuma günü market, bakkal, manavlara ek olarak kasaplar da saat 23.00’e kadar açık olacak… Genelge Detaylarında ise şu ifadeler yer almakta.

Sokağa çıkma kısıtlaması öncesi cuma günü market, bakkal, manav ve kasaplar saat 23.00’a kadar faaliyetlerine devam edebilecek. Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu 16 ve 17 Mayıs’ta market, bakkal, manav, kasaplar ve online satış yapan işletmeler kapalı olacak.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sırtınız ve Beliniz Ağrıyor Ve Siz Bunu Fıtık Sanıyorsunuz Ama Yanılıyorsunuz ! Evde Saksıda Limon Nasıl Yetiştirilir? Son dakika haberi: İki bayramda dört gün sokağa çıkma yasağı mı olacak? Cumhurbaşkanı duyuracak Bakan duyurdu! 2020 yılında tatil kuralları belirlendi