Sağlık
23 Mart 2020 ( 661 izlenme )
Reklamlar

37 Yaşındaki Ünlü İsim Korona'dan Hayatını Kaybetti

37 Yaşındaki Ünlü İsim Korona'dan Hayatını KaybettiÇin'de ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan her gün yüzlerce insanın h-ayatını k-aybetmesine sebep olan korona v-irüsü c-an almaya devam ediyor.
Az önce haber ajanslarına ve kanallarına son dakika gelişmesi olarak düşen haber dünyayı ve ş-ok etti.
Şimdiye kadar genellikle 60 yaş ve üzeri kişilerde O-lüme sebep olan korona v-irüsünden ilk defa genç bir O-lüm haberi geldi.

37 yaşındaki ünlü İTALYAN ismin korona v-irüsünden h-ayatını k-aybettiği açıklandı. İlk defa genç bir ismin hem de ünlü bir ismin h-ayatını kaybetmesi dünyayı a-larma geçirdi.

İtalya Serie C takımlarından Pergolettese'nin eski başkanı 37 yaşındaki Andrea Micheli'nin corona v-irüsü nedeniyle h-ayatını k-aybettiği açıklandı.
Micheli, Pergolottese'den önce yerel bir takım olan Pizzighettone'de başkanlık görevi yapmıştı.

Pandemi ilan edilmesine neden olan salgın, İtalya'da 3 bin kişiden fazla insanın hayatını kaybetmesine neden olurken, Serie C takımı Pergolettese, eski başkanları Micheli'nin O-lümünü resmi olarak açıklandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünyanın En İlginç Bilgileri...! Sağlıkta Şiddete Son! Hasta Yakınları, Kadın Doktoru Oksijen Tüpü ile Kovalayıp, Yaraladı Bağışıklığı güçlendiren mor ekmek üretildi, yok satıyor Corona hayatlarını cehenneme çevirdi! Karısına vasiyeti kahretti