Sağlık
23 Mart 2020 ( 632 izlenme )
Reklamlar

37 Yaşındaki Ünlü İsim Korona'dan Hayatını Kaybetti

37 Yaşındaki Ünlü İsim Korona'dan Hayatını KaybettiÇin'de ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan her gün yüzlerce insanın h-ayatını k-aybetmesine sebep olan korona v-irüsü c-an almaya devam ediyor.
Az önce haber ajanslarına ve kanallarına son dakika gelişmesi olarak düşen haber dünyayı ve ş-ok etti.
Şimdiye kadar genellikle 60 yaş ve üzeri kişilerde O-lüme sebep olan korona v-irüsünden ilk defa genç bir O-lüm haberi geldi.

37 yaşındaki ünlü İTALYAN ismin korona v-irüsünden h-ayatını k-aybettiği açıklandı. İlk defa genç bir ismin hem de ünlü bir ismin h-ayatını kaybetmesi dünyayı a-larma geçirdi.

İtalya Serie C takımlarından Pergolettese'nin eski başkanı 37 yaşındaki Andrea Micheli'nin corona v-irüsü nedeniyle h-ayatını k-aybettiği açıklandı.
Micheli, Pergolottese'den önce yerel bir takım olan Pizzighettone'de başkanlık görevi yapmıştı.

Pandemi ilan edilmesine neden olan salgın, İtalya'da 3 bin kişiden fazla insanın hayatını kaybetmesine neden olurken, Serie C takımı Pergolettese, eski başkanları Micheli'nin O-lümünü resmi olarak açıklandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sağlık Bakanı Koca Duyurdu: Maalesef Açılmayacak HAŞLANMIŞ YUMURTA DİYETİ: 2 HAFTADA 10 KILO VERIN! Bağışıklık Güçlendirici Altın Süt 42 yıllık aktar sahibi bütün hileleri anlattı, vatandaşı uyardı