Anasayfa
11 Aralık 2020 ( 254 izlenme )
Reklamlar

17 yaşındaki lise öğrencisi, korona virüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti

16 gündür Covid-19 tedavisi görüyordu! Lise öğrencisi koronadan hayatını kaybetti

 Ali Güral Lisesi 12. sınıf öğrencisi genç, korona virüs (Covid-19) tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Kas rahatsızlığı da olan Ay, 16 günlük koronavirüs savaşını kaybederek hayata gözlerini yumdu.


Kütahya'da lise son sınıf öğrencisi genç, koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi. Ali Güral Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencisi olduğu öğrenilen Serdar Mehmet Ay, 16 gün süren tedavisine rağmen hayatını kaybetti. Kütahya Valisi Ali Çelik ve İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, üzüntülerini dile getirerek ailesine ve yakınlarına sabırlar ve başsağlığı dileklerini sundu. Vali Ali Çelik; maske, mesafe ve temizlik kurallarına kesinlikle riayet edilmesini bir kez daha hatırlattı.


16 GÜNDÜR KOVİD-19 TEDAVİSİ GÖRÜYORDU

Kütahya Valisi Ali Çelik, sosyal medya hesabından "Ölümle yaşam arasındaki o ince çizgide kas hastalığıyla mücadele eden 16 gündür Kovid-19 tedavisi gören 12. sınıf öğrencilerimizden Serdar Mehmet Ay'ı kaybettik. Öğrencimize Allah'tan rahmet, ailesine ve arkadaşlarına sabırlar diliyorum. Başımız sağ olsun" paylaşımında bulundu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aşı Olanlara Kötü Haber.. Yılbaşında 4 günlük yasak mı geliyor? Kritik açıklama geldi. Kovid-19'lu biri ile aynı evde yaşamanın 10 önemli kuralı Pfizer-BioNTech'ten aşı açıklaması! -70 derecede, kuru buzla paketlenmiş olarak dağıtacak